Mikołajowe liczenie.

Jasełka.

31 grudnia 2013 r.

Tegoroczne Jasełka były jak zawsze przepiękne. Pani Monika zaangażowała uczniów klas I-III, sporą gromadkę również z naszej klasy. Brawa dla aktorów i ukłony dla pani Moniki za wspaniałe przygotowanie przedstawienia.

Kalejdoskop.

30 grudnia 2013 r.

Julka przyniosła do klasy kalejdoskop. Od razu ustawiła się kolejka oglądających, bo widoki układanek bardzo sie wszystkim podobały. Mam nadzieję, że kalejdoskopy zrobione z rolki po reczniku papierowym, folii i kolorowych koralików zapewnią nam taką samą zabawę.

 

Podsumowanie projektu o świętach.

Klasowa Wigilia.

19 grudnia 2013 r.

Mieliśmy piękny dzień dzięki rodzicom. Smakowite potrawy, kolędy i życzenia wprowadziły nas w świąteczną atmosferę. W świetlicy uczestniczyliśmy w kolędowaniu razem ze szkolnym chórem. Tradycyjne polskie kolędy echem niosły się po sali.

Pozdrowienia od kolegów z różnych stron Polski.

Ubraliśmy choinki.

Nasze filmy.

17 grudnia 2013 r.

Filmy zrobiliśmy w aplikacji animoto.

Życzenia.

Kodujemy.

13 grudnia 2013 r.

Bądź widoczny na drodze.

13 grudnia 2013 r.

Dostaliśmy prezenty. W szarej kopercie przyszła przesyłka- odblaski. Prezent przysłał nam eTwinning. Teraz będziemy znakomicie widoczni dla kierowców.

Choinki patrzą na nas...

Rugby, to super zabawa.

11 grudnia 2013 r.

W sali gimnastycznej ogladaliśmy pokaz ciekawej dyscypliny sportowej- rugby. okazuje się, że dzieci w szkole podstawowej mogą rozpocząć przygodę z tym sportem, bo jego odmiana to rugby bezkontaktowe.

Uczestniczyliśmy w krótkim pokazie, małej rozgrzewce. Adrian był pierwszym zawodnikiem, a Dominika zerwała tagi prawdziwemu zawodnikowi rugby i wygrała sprzęt dla szkoły ! Będziemy mogli pobawić się na lekcji w-f.  

Jesteśmy dumni z Dominiki, gratulacje !!!

Christmas cards.

Imieniny Julki.

Apel porządkowy.

Kolejny apel porządkowy i spora gromadka uczniów klasy III c do nagrody. Gratulacje !

Wizyta w Teatrze Lalek.

4 grudnia byliśmy w Teatrze Lalek na wspaniałym przedstawieniu

pt. " Amelka, Bóbr i Król na dachu ". To piękna, pełna fantazji  historia małej  Amelki, która podczas wyprawy do lasu po  miód odkrywa ważne prawdy o świecie. W podróży towarzyszą jej: Dynia, Gruszka, Król mieszkający na dachu, Pies, który nie szczeka i Bóbr. Dzięki nim bohaterka poznaje wartość przyjaźni i odkrywa swoja historię. W atmosferze fantazji i w otoczeniu magicznych przedmiotów poznaje samą siebie i odwraca bieg wydarzeń. Bardzo nam sie podobało. Najbardziej efekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Utrwalamy przymiotniki.

Zimowe pejzaże.

Quizy świąteczne.

Mikołajki.

6 grudnia 2013 r.

Jak zawsze Mikołaj pamiętał o nas i dostaliśmy wspaniałe upominki. Nawet nasza Pani dostała prezent. Wszyscy bardzo się cieszyliśmy, bo uwielbiamy niespodzianki. Prezenty nas zachwyciły, bo będziemy mogli pobawić się plastycznie. Dziękujemy Mikołaju!!!

Książki.

Blog Aleksego wygrał etap krajowy konkursu na blog o treściach dla dzieci ogłoszony przez European Schoolnet. Polecam książki o morzu, które recenzuje Aleksy.

http://ksiazkinaczacie.blox.pl/2013/12/CHODZMY-NAD-MORZE.html

 

 

.............................................................................................................................................

Jakie są Twoje ulubione aplikacje na tablet?
  
pollcode.com free polls